Mytí oken Praha a okolí

Zajistíme důkladné umytí Vašich oken v domácnosti. Okna myjeme včetně rámů, parapetů, žaluzií a zasklených balkonů, lodžií. Působíme na celém území Prahy a okolí.

Mytí oken provádíme vlastními moderními a bezpečnými čistícími prostředky a používáme nejlepší úklidové náčinní od německého výrobce UNGER. Vše si přivezeme k Vám na místo zakázky. Od Vás tak potřebujeme pouze zpřístupnění objektu a zajištění přístupu k teplé vodě. Naši zaměstnanci jsou prověření, spolehliví a pravidelně je proškolujeme pro zdokonalení kvality našich úklidových služeb. Pro vaši jistotu jsme pojištěni na škody způsobené naší činností do výše 5 000 000,- Kč.

Tuto službu si právě prohlíží: 5 zákazníků

Ceník mytí oken Praha

Velikost bytu / domu Cena mytí oken
1KK 1300 Kč
2KK 2000 Kč
3KK 2500 Kč
4KK 3000 Kč
5KK 3500 Kč
6KK 4500 Kč

Uvedené ceny obsahují mytí plastových nebo dřevěných oken jednořadých. Ceny jsou konečné včetně DPH 15%, dopravy a našich čistících přípravků. Rádi Vám umyjeme také okna po rekonstrukci či malování, zde je příplatek 100% k běžné ceně mytí oken. Platba probíhá v hotovosti na místě po dokončení zakázky. Vystavíme příjmový doklad.

Nezávazná osobní prohlídka u Vás na místě za účelem stanovení přesné ceny zakázky u atypické konfigurace bytů, domů, kanceláří, dvojitých oken nebo zimních zahrad je samozřejmostí. Přijedeme, naceníme.

Ceník mytí zasklených balkonů / lodžií

Typ balkonu Cena mytí skel
Krátký - do 5ti skleněných dílu 500 Kč
Dlouhý - od 5ti do 10ti skleněných dílů  1000 Kč
Atypický - více jak 10 skleněných dílů nutná prohlídka

 

Jak objednat mytí oken? Vyplňte kontaktní formulář viz níže.

Nebo nám napište email na info@pvj-group.cz
Nebo volejte na telefon +420 724 006 275