Dovoz zahradních materiálů Praha a okolí

 

Objednejte si doručení zahradních materiálů až k Vám domů. Nabízíme dovoz všech nejpoužívanějších zahradních materiálů v Praze a okolí, garantujeme čas doručení, přesné množství a kvalitu. Rozvážíme našimi firemními vozy s nákladními přívěsy, které jsou hydraulicky sklopné, foto viz níže ve fotogalerii. Veškeré materiály jsou volně ložené, bez plastových obalů. Materiál Vám složíme na hromadu přímo u Vašeho domu nebo pozemku. V případě Vašeho zájmu nabízíme rovněž za příplatek rozmístění materiálů na Vašem pozemku.

Nabídka zahradních materiálů k rozvozu:

 Borová mulčovací kůra tmavě hnědá
-Měrnou jednotkou je 1m3 = 500 kg kůry
-1m3 odpovídá 15 ks pytlů kůry z hobbymarketů o objemu 70ti litrů
-Tato volně ložená mulčovací kůra z Borovic je vhodná pro použití do dekoračních záhonů 
-Minimální množství pro objednání je 1m3 (váha 500kg)
-Maximální množství jednoho závozu je 4m3 (váha 2 tuny)
-Závozy lze v jednom dni opakovat
 
Přesnou cenu dovozu sdělíme písemně emailem na základě konkrétní poptávky, dle celkového množství a lokace doručení. Pište na info@pvj-group.cz
 

 

JAK ZJISTIT CENU doručení zahradních materiálů k VÁM?

VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ VIZ NÍŽE, uveďte typ a množství materiálu, adresu doručení, pokud chcete materiál od nás za příplatek také rozmístit na pozemku, prosím informujte nás. 

Budeme Vás kontaktovat emailem s nabídkou ceny a několika termínů doručení. uveďte prosím rovněž zda preferujete dopolední nebo odpolední termíny doručení.

Nebo napište email na info@pvj-group.cz
Nebo telefonicky na +420 724 006 275