Údržba zeleně Praha a okolí

Řez živého plotu, čištění zarostlých pozemků, sekání trávy, řezání ve výšce z hydraulické plošiny, likvidace křovin a náletů, mulčování trávy, vertikutace. Aplikujeme travní hnojiva a osiva. Odvážíme bioodpad vzniklý při výkonu našich zakázek na skládku. Pro údržbu pozemků používáme vlastní motorovou techniku, kterou si dopravíme na místo zakázky. Nepotřebujeme tedy přístup k elektřině. Prohlídka na místě zakázky za účelem stanovení ceny a postupu prací je zdarma. Prohlédněte si naše realizované zakázky údržby zeleně v Praze a okolí ve fotogalerii viz níže nebo na našem Instagramu a Facebooku.

Údržba zeleně bez hluku a bez emisí

V srpnu 2019 jsme realizovali významnou investici a vyměnili jsme naše motorové řezné nástroje za zcela nový profesionální akumulátorový program od německého výrobce STIHL. Práce údržby zeleně na pravidelně udržovaných pozemcích tak probíhají bez emisí a hluku benzínových spalovacích motorů v místě zakázky. ZDE si přečtěte více o našich akumulátorových strojích STIHL a prohlédněte si fotogalerii.

Stříhání živého plotu

Výškové práce - údržba zeleně ve výšce z hydraulické plošiny, ořez, tvarování nebo likvidace stromů, tújí, vysokých živých plotů

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jak zjistit cenu údržby zeleně?

Na základě osobní prohlídky u Vás na místě zdarma! Přijedeme, naceníme.

Vyplňte kontaktní formulář viz níže a domluvíme si termín prohlídky!

Nebo napište email na info@pvj-group.cz
Nebo telefonicky na tel.č. +420 724 006 275
 
 

Počasí Praha