Údržba zeleně Praha a okolí

Řez a úprava živého plotu, prořez a kácení stromů z vysokozdvižné plošiny, výsadba stromů, čištění pozemků, sekání trávy, likvidace křovin, úklid listí. Kácíme a odvážíme stromy včetně likvidace havárií - odstranění spadlých a zlomených stromů. Likvidujeme pařezy stromů frézováním. Provádíme vertikutaci - prořez trávníku, aplikujeme travní hnojiva a osiva. Odvážíme bioodpad vzniklý při výkonu našich zakázek na skládku.

Pro údržbu zeleně používáme vlastní motorovou techniku, kterou si dopravíme na místo prací. Prohlídka na místě za účelem stanovení ceny a postupu prací je zdarma. Prohlédněte si fotogalerii naší práce viz níže na této stránce nebo našem Instagramu a Youtube. Přečtěte si náš rozhovor pro společnost STIHL Česká republika.

Údržba zeleně bez hluku a bez emisí

V srpnu 2019 jsme realizovali významnou investici a vyměnili jsme naše motorové řezné nástroje za zcela nový profesionální akumulátorový program od německého výrobce STIHL. Práce údržby zeleně na pravidelně udržovaných pozemcích tak probíhají bez emisí a hluku benzínových spalovacích motorů v místě zakázky. ZDE si přečtěte více o našich akumulátorových strojích STIHL a prohlédněte si fotogalerii.

Stříhání živého plotu

Výškové práce - údržba zeleně ve výšce z hydraulické plošiny, prořez, tvarování nebo likvidace stromů, tújí, vysokých živých plotů

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak zjistit cenu údržby zeleně?

Na základě osobní prohlídky u Vás na místě zdarma! Přijedeme, naceníme.

Vyplňte kontaktní formulář viz níže a domluvíme si termín prohlídky!

Nebo napište email na info@pvj-group.cz
Nebo telefonicky na tel.č. +420 724 006 275
Nemůžete se nám dovolat? Pak jsme zrovna v terénu na naceňování či výkonu zakázky.
V tom případě nás prosím kontaktujte emailem nebo sms zprávou.
 

Počasí Praha