Nové firemní vozidlo Dodge Ram V8 5,7 litru

Do naší flotily pro výkon zakázek u Vás jsme zařadili nové tažné vozidlo pro přepravu naší techniky, přívěsů s bioodpadem a našich pracovníků. Jedná se o americký pick-up truck Dodge Ram s motorem osmiválec HEMI o obsahu 5,7 litru a výkonem 400 koní. Tažná síla vozu je přes 5 tun, vůz proto bude excelovat obzvláště při tažení težkých nákladů. Typově na Vašich zakázkách odvozu pokácených stromů a dalšího bioodpadu, kde vůz neváhá ani při tažení velkých vah do kopce.

Vůz je dovezený ze Severní Ameriky v kontejneru na lodi, a dále dopraven až k nám do Prahy. Jedná se o kanadskou verzi vozu s ukazateli a světelnou výbavou v barvách dle evropských směrnic. Vůz jsme nechali dovybavit alternativním pohonem na LPG. Auto tedy neprodukuje emise, které vznikají při spalování Naturalu 95 nebo nafty.

Náš Dodge Ram je vybaven 4x4 pohonem kol, tažným módem a couvací kamerou, automatickým přepínám světel včetně dálkových, startem na dálkové ovládání, vyhřívanými sedadly, střešním oknem a místem pro 5-ti člennou posádku pro práce u Vás.

Prohlédněte si fotografii auta viz níže včetně fota z tankování LPG plynu do nádrže o objemu 95 litrů, která je instalována v zadní části podvozku.