Nový traktor na sekání trávy

 

Opět posilujeme náš technický park! Tentokrát si na své přišlo naše oddělení sekání trávy na vašich pozemcích. V rámci nárůstu zakázek jsme potřebovali zařadit další stroj pro rychlejší a kvalitnější odbavení práce u vás. Hlavně na pravidelných sečích rozlehlých travnatých ploch je každý další stroj vítanou posilou. Zakázku budete mít dříve dokončenou a kratší dobu u Vás budeme hlučet.

I tentokrát jsme sáhli po české osvědčené značce Seco Group a koupili jsme další nejvyšší model zahradního traktoru od tohoto výrobce. Název stroje je Seco Starjet P6 4X4 PRO, model 2022.

Tento zahradní traktor je vybaven pohonem všech kol, amerických motorem Briggs & Stratton - dvouválec Vanguard, obsah motoru 627 ccm,  výkon 23 koní. Záběr žacího ústrojí na trávu je 102 cm, objem sběrného koše trávy je 400 litrů. Sběrný koš je hydraulicky výklopný, elektricky ovládaný z místa řidiče. Sběrný koš se vyklápí do výšky a nově i do dálky pro pohodlné vysypání trávy přímo do našeho nákladního přívěsu.

Váha stroje je 400 kg, cena čtvrt milionu Kč. Na zimní období stroj u výrobce vybavíme přední radlicí na odklízení sněhu. Pro brzké ranní odklízení sněhu budeme používat LED světlomety, kterými je traktor osazen.

Prohlédněte si fotogalerii nového stroje viz níže. Všechny informace o naší službě sekání trávy naleznete ZDE.