O nás

Jsme významným dodavatelem služeb údržby zeleně, vybraných úklidových služeb a zimní údržby ploch areálů v Praze a Středočeském kraji. Za 11 let dynamického vývoje jsme během úspěšné realizace více jak 8 000 zakázek vybrousili know-how, na které se můžete spolehnout. 

V roce 2019 jsme realizovali dosud nejvyšší investice do strojového parku v historii firmy. Uskutečnili jsme mimo jiné přechod na novou revoluční tichou AKU technologii v oblasti profesionálních řezných nástrojů pro údržbu zeleně. Byl to pro nás rovněž rok nárůstu státních zakázek.

V letech 2020 a 2021 jsme navzdory pandemii v ČR zaznamenali naše dvě historicky nejúspěšnější sezóny. Dosáhli jsme dosud nejvyššího obratu a zisku.

Rok 2021 byl pro nás ve znamení nárůstu zakázek úpravy zeleně ve výškách. Realizovali jsme větší množství úprav a kácení stromů z našich vysokozdvižných plošin. Řada zakázek byla realizována pro velvyslanectví cizích států v ČR. Šlo například o Velvyslanectví států Japonska a Jihoafrické republiky.

PVJ GROUP meziročně obratově roste v desítkách procent. Služby dodáváme stovkám klientů, mezi které patří firmy, organizace, domácnosti, společenství vlastníků bytových jednotek, státní správa a velvyslanectví států.

Prohlédněte si fotogalerii našeho technického parku viz níže. Přečtěte si náš rozhovor pro společnost STIHL Česká republika.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Tým PVJ GROUP, spol. s r.o.