Sekání vysoké trávy Praha a okolí

Sekání vysoké trávy, čištění zarostlých pozemků, likvidace křovin

Zajistíme pečlivé a rychlé posekání přerostlé trávy, odstranění náletových dřevin a křovin na vašem pozemku. Pro údržbu pozemků používáme vlastní motorovou techniku. Posekanou trávu a dřeviny odvezeme na skládku na našich nákladních přívěsěch. Uvezeme až 12 m3 bioodpadu o váze 2 200 kg najednou. Prohlídka na místě zakázky za účelem stanovení ceny a postupu prací je zdarma. Prohlédněte si naše realizované zakázky čištění zarostlých pozemků v Praze a okolí ve fotogalerii viz níže nebo na našem Instagramu a Facebooku.

Mulčování porostu

Pro méně frekventovanou údržbu porostu na rovných či mírně zvlněných rozlehlých pozemcích doporučujeme metodu sekání tzv. mulčování. Při mulčování naše stroje rozemelou porost na malé částečky, které nepřekáží na povrchu pozemku. Není tak nutné řešit a účtovat Vám odvoz bioodpadu. Čerstvě zmulčovaný porost se rychle rozloží, u pravidelného mulčování je doba rozkladu 2 týdny. 

Jde o ideální variantu údržby pozemků typu odložená stavební parcela, kde chcete stavět až do budoucna, louka nebo málo navštěvovaná travnatá plocha. Rozdíl ve stavu pozemku před a po mulčování můžete vidět ve fotogalerii viz níže.

Cena sekání vysoké trávy a čištění zarostlých pozemků

Orientační cenu zakázky Vám můžeme sdělit po upřesnění celkové plochy pozemku v m2, lokality, výšky porostu a charakteru terénu (rovina nebo kopec). Pokud máte aktuální fotografii stavu pozemku, zašlete nám ji emailem. Přesnou cenu Vám sdělíme při nezávazné prohlídce na místě.

Jak zjistit cenu čištění pozemku?

Na základě osobní prohlídky u Vás na místě zdarma! Přijedeme, naceníme.

Vyplňte náš kontaktní formulář viz níže a domluvíme si termíny prohlídky! 

Nebo napište email na info@pvj-group.cz
Nebo telefonicky na +420 724 006 275
Nemůžete se nám dovolat? Pak jsme zrovna v terénu na naceňování nebo výkonu zakázky.
V tom případě nám prosím napište email nebo sms zprávu.