Výškové práce z hydraulické plošiny Praha a okolí - údržba zeleně ve výšce, prořez, tvarování nebo likvidace stromů, vysokých živých plotů

Z žebříku se tam už nedosáhne. Tak co teď? 

Potřebujete prořezat nebo vytvarovat vysoký strom? Chcete nechat zkrátit a ořezat přerostlý živý plot? Rádi byste se zbavili velké túje na svém pozemku, kterou je potřeba rozřezat postupně zeshora až dolů, aby při likvidaci nedošlo k poničení domu, plotu a okolí? Pak je tato naše služba přímo pro Vás!

Zajišťujeme výškové práce z naší přívěsné hydraulické plošiny INREKA IP 11-2, model 2019, v Praze a okolí - údržbu zeleně ve výšce až do 13 metrů, ořez, tvarování nebo likvidaci stromů a vysokých živých plotů. Boční dosah plošiny je do 7 metrů

Plošinu si přivezeme na místo zakázky připojenou za automobilem, pro tichý chod doporučujeme připojení k elektrické síti do místního zdroje přes náš 50 metrů dlouhý prodlužovací kabel. Jde o připojení do klasické zásuvky 230 V. Plošina má moderní elektromotor s nízkým odběrem el. energie. Druhou variantou je pohon plošiny prostřednictvím zabudované elektrocentrály, kdy není třeba plošinu připojit do el. sítě. Stroj máme pojištěn na škody způsobené přímo při práci s ním.

Podmínky pro použití plošiny na zakázce u Vás:

Z bezpečnostních důvodů lze plošinu použít pouze za předpokladu, že stroj lze postavit na zcela rovný nebo pouze mírně zvlněný terén. Volná plocha pro rozložení stroje musí být 20 m2. Transportní šířka plošiny pro průjezd branou nebo průjezdem je 1,7 metru, délka plošiny je 4,9 metru, výška 2,4 metru. Díky jedné nápravě přívěsu s plošinou lze dobře manipulovat i po odpojení od vozu. Váha plošiny je 1,1 tuny.

Vzniklý bioodpad ze zakázky odvezeme na našich nákladních přívěsech na skládku. Uvezeme až 12 m3 bioodpadu o váze 2 200 kg najednou. Prohlédněte si fotogalerii našich zakázek údržby zeleně z plošiny viz níže.

JAK ZJISTIT CENU ÚDRŽBY ZELENĚ VE VÝŠCE v Praze a okolí?

NA ZÁKLADĚ OSOBNÍ PROHLÍDKY U VÁS NA MÍSTĚ ZDARMA! PŘIJEDEME, NACENÍME.

VYPLŇTE NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ VIZ NÍŽE A DOMLUVÍME SI TERMÍN PROHLÍDKY!

Nebo napište email na info@pvj-group.cz
Nebo telefonicky na +420 724 006 275 
Nemůžete se nám dovolat? Pak jsme zrovna v terénu na naceňování nebo výkonu zakázky.
V tom případě nám prosím napište email nebo sms.