SVJ - údržba zeleně pro společenství vlastníků jednotek Praha

Zajišťujeme komplexní servis v oblasti založení a údržby zeleně pro společenství vlastníků bytových domů na celém území Prahy. Máme vlastní techniku a nepotřebujeme přístup k elektrické energii. Práce vykonáváme v pracovní dny, nehlučíme o víkendech a o svátcích. Kontaktujte nás pro nezávaznou osobní schůzku přímo na pozemku Vašeho bytového domu.

Po prohlídce Vaší zeleně navrhneme optimální řešení na míru. Zašleme Vám emailem cenovou nabídku na instalaci nové zeleně nebo celoroční údržbu pozemku. V srpnu 2019 jsme díky naší nové investici přešli v oblasti řezných nástrojů na nový profesionální akumulátorový program od německého výrobce STIHL. Práce na pravidelně udržovaných pozemcích tak vykonáváme bezhlučně pomocí akumulátorových nástrojů bez použití benzínových spalovacích motorů v místě zakázky.

 

Pravidelná údržba Vaší stávající zeleně 

Sekání trávy 
V pravidelných intervalech sekáme trávu vlastní motorovou sekačkou a odvážíme posekanou trávu na skládku. Doporučujeme 12 x sekání za sezonu, od dubna do října včetně. Každý měsíc dvě sekání s vyjímkou měsíců červenec a srpen, kdy se s ohledem na vysoké teploty a pomalejší růst trávy seká pouze jednou.

Ořez keřů, tújí a stromů 
Zastřiháváme, tvarujeme i radikálně zkracujeme všechny typy keřů a živých plotů včetně likvidace vzniklého bioodpadu.
 
Prořez trávníku (vertikutace)
Příprava trávníku na sezonu, zazimování trávníku před zimou - zajišťujeme prořez trávníku naším motorovým vertikutátorem pro odstranění travní plsti, mechu a stařiny. Aplikujeme travní hnojiva s přídavkem proti růstu plevele, travní osiva a postřiky proti mechu od předních českých výrobců v oboru - AGRO cs a AgroBio Opava. Vertikutaci provádíme na jaře v dubnu a na podzim v říjnu.
 

Rozšíření stávající zeleně 

Oddělte Váš dům od veřejných ploch novou vkusně uspořádanou zelení. Využijte naší konzultace a nechte si doporučit vhodné umístění nového živého plotu či okrasných dřevin a keřů. Zkultivujte si tak prostředí, ve kterém žijete. Přivezeme a zasadíme u Vašeho domu sazenice živého plotu, okrasných stromků a keřů. Zasejeme nový trávník na holých hliněných plochách okolo Vašeho domu. Sazenice umisťujeme do vykopaných děr naplněných substrátem pro okrasné dřeviny s hnojivem. Trávník zakládáme pomocí profesionálního travního osiva.

 

Odstranění nevyhovující zeleně

Máte na pozemku přerostlé uschlé túje, které znečišťují trávník? Co se starým ovocným stromem, který dlouhodobě nemá žádné plody a ohrožuje suchými větvemi své okolí? Chcete se zbavit nevhodně vysazených keřů, které jsou díky výraznému přírůstku příliš náročné na údržbu? Máte skvělou možnost, jak zatočit se starou, uschlou, stínící, škůdci napadenou či jinak nevyhovující zelení v okolí Vašeho domu. Naše ostré motorové nůžky na keře a motorové pily si poradí s pokácením, rozřezáním a odstraněním starých přerostlých keřů, živých plotů, stromků, šeříků, túji, a podobně. Odstranění nežádoucí zeleně Vám přinese prosvětlení pozemku a vyšší bezpečnost při pohybu v okolí. Veškerý vzniklý odpad odvezeme na skládku na našem přívěsu. Nově vzniklé místo můžete nechat z důvodu prosvětlení prázdné nebo u nás objednat vysazení nové vhodnější zeleně.

 

 

Jak zjistit cenu údržby zeleně?

Na základě osobní prohlídky u Vás na místě zdarma. Přijedeme, naceníme.

Vyplňte kontaktní formulář viz níže a domluvíme si termín prohlídky!

Nebo telefonicky na tel.č. +420 724 006 275 
Nebo e-mailem na info@pvj-group.cz
Nemůžete se nám dovolat? Pak jsme zrovna v terénu na naceňování nebo výkonu zakázky.
V tom případě nám prosím napište email nebo sms.