NAŠE NOVÁ SLUŽBA - ÚDRŽBA ZELENĚ VE VÝŠKÁCH Z PLOŠINY

Pokračujeme v letošních investicích a dne 01.06. 2019 jsme v centrále společnosti INREKA ve Zlínském kraji převzali naší novou přívěsnou hydraulickou plošinu INREKA IP 11-2. Plošina byla vyrobena v rozšířené konfiguraci pro naše potřeby včetně vestavěné elektrocentrály pro energetickou soběstačnost. Nepotřebujeme tedy připojení do elektrické sítě na místě realizace zakázek. 

Plošinu budeme využívat pro ořez vysokých živých plotů, tvarování a prořez korun stromů a likvidaci nevhodné nebo uschlé zeleně postupným rozřezáním ze shora dolů. Divize úklidových služeb ji využije při mytí oken a výloh ve výškách. Světle modrá plošina v barvě PVJ GROUP má následující technické parametry: plně hydraulické ovládání z klece a otoče, nosnost klece 200 kg – 2 osoby, rozměr klece 120 x 80 cm, výškový dosah pro řezání z plošiny cca 13 m, boční dosah cca 7 m, hydraulické podpěry, integrovaná elektrocentrála MAKITA 230V o výkonu 4 kW a výstražné majáky.

Poptávky na údržbu zeleně ve výšce nám můžete zasílat již nyní na email info@pvj-group.cz. Podmínkou pro použití plošiny u Vás je volná plocha 20 m2 pro bezpečné rozložení plošiny, zcela rovný terén, dosah z klece plošiny je určen viz výše. Plošinu je vzhledem k malé transportní šířce 1,7 metru možno dopravit téměř kamkoli na Vašem pozemku.  Navštivte naši sekci Údržba zeleně z plošiny ZDE.